Litery LED

Litery świetle to doskonała okazja, aby zapewnić sobie efektowną i atrakcyjną reklamę – znakomicie prezentującą się zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykonujemy litery i znaki podświetlane z plexi, pcv i innych materiałów. Litery mogą świecić czołowo lub od tyłu, w zależności od wymagań Klienta. Wykonujemy litery dowolnej wielkości, od małych realizacji, po wielkogabarytowe reklamy. Wyposażone są w energooszczędny i wodoodporny system świetlny LED. Oferujemy litery w szerokiej gamie barw o dowolnej wielkości, dowolnym kroju liter i w dowolnym kształcie.

Litery 3D ze Styroduru

Styrodur jest nowoczesnym, wysokiej jakości materiałem, który dzięki swoim unikalnym właściwościom znalazł szereg zastosowań w budownictwie i reklamie. Ten kuzyn styropianu wykazuje się dużą odpornością na wilgoć i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a dzięki swojej budowie jest zdecydowanie od niego twardszy i gładki, co wpływa na estetykę wykonywanych elementów. Elementy ze styroduru można pomalować na dowolny kolor według palety RAL oraz dla osiągnięcia odpowiedniego efektu wizualnego, łączyć je z innymi tworzywami typu: plexi, dibond, PCV, laminat grawerski itp. Styrodur doskonale poddaje się obróbce termicznej, co w połączeniu z jego stosunkowo niską ceną stanowi niepodważalny atut. Litery ze Styroduru są trwałe, nie zmieniają swojej objętości z upływem czasu, a ze względu na niewielką wagę łatwo je zamontować na ścianie budynku lub biura, nawet przy dużych rozmiarach.

Kasetony

Kasetony reklamowe to efektowna forma prezentacji firmowego logo, nazwy sklepu, czy grafiki. Odpowiednio wyeksponowane i podświetlone są doskanale widoczne w ciągu dnia i nocy. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz centrum handlowego, jak i na zewnątrz budynku. Zastosowane materiały to najczęściej plexi, dibond, aluminium, podświetlenie led. Pylony reklamowe są znacznie większymi, najczęściej wolnostojącymi nośnikami reklamy. Można je spotkać między innymi na stacjach benzynowych oraz przed siedzibami firm.